Omschrijving
Adres: Jan Hoenlaan 18
Plaats: Montfoort
Vraagprijs: € 350.000,-- k.k.
In de ruim opgezette woonwijk "Keizerrijk" bevindt zich deze GESCHAKELDE TWEEKAPPER MET GARAGE EN PARKEERPLAATS op eigen terrein.
Op steenworp afstand bevindt zich het zwembad van Montfoort, de Heeswijkschool en alle andere benodigde basisvoorzieningen.
Parkeren kan op eigen terrein, in de garage of aan de straat. Er is tevens een parkeerterreintje aan de overzijde (voorzijde) van de straat aanwezig.
Kenmerken
Bouwjaar : 1990/1991
Inhoud woning : 435 m³
Woonoppervlakte : 108 m²
Garage + berging : 20 m²
Perceel : 202 m²
Indeling begane grond
Entree/ruime hal met toiletruimte (netjes, licht tegelwerk, vrij hangend toilet en wastafeltje), meterkast, trapopgang.
De ruime tuingerichte woonkamer heeft vaste kast onder de trap, houten vloerdelen, toegang naar de achtertuin en heeft een oppervlakte van 30 m2. Naar de keuken toe is er plek voor een grote eettafel met 6 stoelen.
De half open keuken heeft een U-vormige keukenopstelling met diverse inbouwapparatuur. Geheel in een lichte kleurstelling uitgevoerd en heeft een oppervlakte van 6 m2.
De achtertuin is ruim, heeft een tweetal terrassen, gazon en toegang naar de berging en garage. De stenen berging bevindt zich aan de achterzijde, de garage (met loopdeur in de aanwezige kanteldeur) aan de voorzijde alsmede een parkeerplaats op eigen terrein. Door de breedte en lengte van de achtertuin is er in de zomer de gehele dag zon aanwezig om hiervan te kunnen genieten.
1e Verdieping
Overloop, toegang naar de drie slaapkamers en badkamer.
De drie slaapkamers zijn afgewerkt met een laminaatvloer en hebben een oppervlakte van respectievelijk 8, 8 en 12 m2.
De nog standaard betegelde badkamer is voorzien van een ligbad/douchecombinatie, 2e toilet en wastafel met bergmeubel.
2e Verdieping
Voorzolder met cv-ketel (Remeha HR combi), aansluiting voor wasmachine en/of wasdroger, zijraam en bergruimte.
Een ruime 4e slaapkamer met groot dakraam aan de achterzijde aanwezig. De oppervlakte is 16 m2.
Aanvullende informatie
- deze woning is op meerdere manieren nog te vergroten, denk hierbij aan een uitbouw aan de achterzijde met eventueel de garage/berging er bij te betrekken of het plaatsen van een dakkapel aan de achterzijde op de 2e verdieping.
- in 2020 zijn er 10 zonnepanelen nieuw geplaatst;
- Dak-, vloer-, spouwmuurisolatie, gedeeltelijk dubbel glas.
Oplevering: in overleg.
Lees de volledige omschrijving